אלבום דיגיטלי במבצע! למימוש ההטבה היכנסו!

הספקתם כבר לצבור אלפי תמונות בטלפון, במחשב, בחשבון אחסון הענן ובכל הדיסק און קי בבית וכעת אתם מרגישים שהגיע הזמן להפוך את כל התמונות האלה לאלבומים מסודרים עם התמונות החשובות לכם באמת? באמצעות שירות אלבום דיגיטלי במבצע, תוכלו לבנות לעצמכם אלבום מעוצב לצפייה על גבי כל מסך עם אפשרות להדפיס אותו ולהפוך אותו לאלבום תמונות פיזי אותו תוכלו לשמור בספרייה ואף לחלק לבני המשפחה והחברים. מה זה אלבום דיגיטלי? האם הכנת אלבום דיגיטלי אומרת שאתם צריכים עכשיו לשבת ולעבור על כל אלפי התמונות שצילמתם? איך נכון לבחור את התמונות שתשלבו בתמונות כך שהאלבום יכיל תמונות שהן באמת חשובות ומשמעויות עבורכם? האם ישנם כלים טכנולוגיים שיכולים לסייע לכם במשימה? לאחר שתכינו את האלבום הדיגיטלי, האם תוכלו גם להדפיס אותו? בשורות הבאות מספרים לכם המומחים של חברת PIC את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להכין לעצמכם אלבום דיגיטלי מנצח ואפילו להוריד אותו לדפוס.

תמונת קאנבס של לילה

מה זה אלבום דיגיטלי?

ובכן, אלבום דיגיטלי הוא בדיוק כפי שהוא נשמע – אלבום תמונות שבמקום להיות נוכח בעולם הפיזי, הוא נמצא כל כולו במרחב הווירטואלי וניתן לצפות בו על גבי כל מסך מחשב, טלוויזיה או טלפון. מצגת תמונות היא לא אלבום דיגיטלי, למרות שאפשר בהחלט להתייחס אליה ככזאת ולמרות שהיא יכולה בהחלט לשמש כפורמט לשמירת תמונות נבחרות. יחד עם זאת, אם אתם רוצים ליהנות מהחוויה האותנטית של צפייה באלבום תמונות, אלבום דיגיטלי במבצע נותן לכם הזדמנות לעשות את זה, ובזול. אבל עוד מעבר לכך, אלבום דיגיטלי הוא גם אלבום שניתן להוריד אותו לדפוס ולקבל אלבום פיזי שניתן לעיין בו ממש כפי שמעיינים באלבום תמונות רגיל, מה שלא ניתן לעשות עם מצגת תמונות. באלבום הדיגיטלי שלכם תוכלו כאמור לעיין באמצעות כל מסך מחשב, טלפון או טלוויזיה וכן תוכלו לשכפל אותו במספר עותקים לגיבוי ולשיתוף, לשתף אותו במייל, ברשתות החברתיות או בווטסאפ ובסך הכל, תוכלו לעשות איתו הרבה יותר מכפי שניתן לעשות עם אלבום רגיל.

האם אתם צריכים להכין את האלבום בעצמכם?

ובכן, התשובה היא כן, אבל זה לא הולך להיות קשה ומורכב כפי שאתם מדמיינים. מן הסתם, הדבר שמטריד אתכם כעת יותר מכל הוא איך אתם הולכים לסנן את כל אלפי התמונות שצילמתם בשלל המצלמות הדיגיטליות שלכם לאורך השנים כדי לתמצת אותן לכמות תמונות שניתן להכניס באלבום ושגם באמת נחשבות לתמונות חשובות, מרגשות, משמחות ומשמעותיות עבורכם. אז בהיבט הזה יש לנו בחברת PIC כמה בשורות טובות עבורכם. דבר ראשון, את המשימה הכבדה ביותר של סינון תמונות כפולות ותמונות שאינן חדות מספיק, תוכלו לבצע באמצעות כלים טכנולוגיים מיוחדים שמעמידה לרשותכם PIC בחינם (בהזמנת אלבום דיגיטלי במבצע כמובן). כלים אלה יודעים לסרוק במהירות את כל אלפי התמונות שלכם, לזהות בתוכן תמונות שאינן מפוקסות מספיק ותמונות כפולות ולסנן את הלא רלוונטיות מתוכן בצורה אוטומטית לחלוטין. תהליך זה צפוי להוריד ממאגר התמונות שלכם יותר מ-50% מהתמונות שבהן תצטרכו לטפל אתם עצמכם.

בשלב הבא, יהיה עליכם לעבור על התמונות ולסנן מתוכן את כל אותן תמונות שצילמתם בהתנהלות היומיומית שלכם, למשל כאשר צילמתם מסמך כדי לשלוח לחבר או לרואה החשבון שלכם, כאשר צילמתם פריט ריהוט שרציתם להראות לחבר או בן משפחה וכן הלאה. את זה כמובן, תצטרכו לעשות בעצמכם שכן אף כלי טכנולוגי לא באמת יכול לדעת שאלו הן תמונות שלא חשובות לכם דיין. בהמשך, עם התמונות שנותרו, יהיה עליכם לבחור את התמונות שתרצו לשלב באלבום התמונות שלכם, וגם כאן כמובן, זוהי החלטה לגמרי שלכם ולכן את השלב הזה תצטרכו לעשות בעצמכם. על כן, אם אפשר להגדיר את האתגר הגדול ביותר שעומד בפניכם כרגע, הרי שזהו האתגר של קבלת החלטה להזמין אלבום דיגיטלי במבצע. מרגע שתקבלו את ההחלטה, תוכלו להקדיש לכך את הזמן הנדרש, ועל פי הניסיון שלנו ב-PIC, אתם מהר מאוד תלמדו לאהוב את התהליך הזה, שיאפשר לכם כבר במסגרתו ליהנות מתחושה של נוסטלגיה והצפת זיכרונות מן העבר, זאת כמובן לצד תחושת העשייה והיצירה הכרוכה ביצירת אלבום דיגיטלי.
ראו גם: הזמנת ספר תמונות

אמא ובת מסתכלות על אלבום תמונות

בתהליך בחירת התמונות, אתם רוצים להקפיד על כך שאתם בוחרים אך ורק תמונות חיוביות, משמחות, תמונות שמעוררות בכם רגש חיובי ולבטח לא תמונות שמעוררות בכם או בכל אחד אחר שצפוי לצפות באלבום הזה, איזושהי תחושה של מבוכה, בושה או הרגשה רעה. כמו כן, כדאי לבחור תמונות שבהן הדמויות מופיעות בצורה ברורה, לא קטועות בשולי התמונה ולא קטנות מדי עד כדי כך שאי אפשר לראות את תווי פניהן. ככל שהדמויות תהיינה גדולות יותר וברורות יותר, גם חוויית העיון באלבום תהיה מרגשת ומהנה יותר, ואם אתם כבר מזמינים אלבום דיגיטלי במבצע, כדאי בהחלט שתעשו את זה נכון.

מה אפשר לעשות עם אלבום דיגיטלי לאחר הכנתו?

אז הזמנתם אלבום דיגיטלי במבצע, ישבתם וטרחתם על עיצובו והכנתו, הוספתו לו אלמנטים גרפיים, כיתובים ואימוג'ים ואולי אפילו טרחתם והצבתם כל תמונה ותמונה במקומה. כעת מה תוכלו לעשות עם האלבום הזה? ובכן, הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא לשמור אותו לעצמכם ולדורות הבאות. תוכלו לשכפל אותו במספר עותקים ולשמור אותו על גבי מדיות אחסון שונות או בחשבונות ענן שאתם מחזיקים. יש הבדל גדול בין אוסף של אלפי תמונות שיותר ממחציתן הן סתמיות ולא רלוונטיות ובין אלבום תמונות מעוצב, שכיף לעיין בו ושכל תמונה בו נבחרה בקפידה. את האלבום הזה אתם כן רוצים לשמור לדורות הבאים וכן רוצים לשמור אותו לעתיד, אבל זאת כמובן רק ההתחלה. לאחר הכנת אלבום דיגיטלי במבצע, תוכלו גם לצפות בו עם כל בני המשפחה על גבי מסך הטלוויזיה או המחשב בערב משפחתי מהנה, תוכלו לשתף אותו עם כל מי שתרצו בכל מדיה דיגיטלית שהיא ועוד יותר מכך, תוכלו להוריד אותו לדפוס.

אצלנו בחברת PIC מסייעים לכם, לא רק בהזמנת אלבום דיגיטלי במבצע ובמחירים אטרקטיביים, אלא גם בהורדתו לדפוס ברמת איכות מקצועית ויוצאת דופן. תוכלו להזמין את האלבום בפורמט של אלבום תמונות אותנטי עם שדרת דבק מרכזית וכריכה קשה בכל סגנון שתרצו, ותוכלו להזמין אותו גם בתצורת ספר תמונות עם כריכה קשה או רכה. כל האפשרויות פתוחות בפניכם ואנחנו מבצעים עבורכם את כל העבודה של הדפוס, החיתוך והאיגוד לכדי ספר או אלבום תמונות פיזי שגם אותו תוכלו לשמור לעצמכם כמובן, וגם להעניק אותו למתנה לבני המשפחה והחברים.
ראו גם: הדפסה על קנבס מחיר

אצלנו ב-PIC לא רק שתוכלו ליהנות מהזדמנות יוצאת דופן להזמין אלבום תמונות במבצע, אלא גם תוכלו ליהנות מהכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שיסייעו לכם גם בתכנון אלבום התמונות, גם בעיצובו והכנתו בפועל וגם, בסופו של דבר, בהדפסתו והפיכתו לאלבום פיזי אותנטי ומרגש שאותו תוכלו לשמור לעצמכם וכמובן לדורות הבאים. אנשי המקצוע של PIC עומדים לרשותכם בכל שאלה וישמחו לסייע לכם בקבלת החלטות לפני תחילת עריכת האלבום, תוך כדי עריכתו וכמובן גם לאחר מכן.