הדפסת לוח שנה בקלות ובמהירות!

מחפשים מתנה נהדרת עם משמעות רגשית, מתנה סנטימנטלית שתוכלו לחלק לבני המשפחה, לחברים או לקבוצת אנשים בעבודה, בטיול מאורגן שיצאתם אליו או בכל עניין חברתי אחר? הדפסת לוח שנה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. מה זאת אומרת הדפסת לוח שנה? האם אתם מדפיסים את כל לוח השנה מחדש? האם אתם רק מוסיפים לו תמונות ועיצובים? למה דווקא לוח שנה ולא תמונת קולאז' למשל? איך מבוצע התהליך של הדפסת לוח שנה ומה הוא תפקידכם בתהליך הזה? על כל השאלות ואחרות, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת PIC, המאפשרת לכם להדפיס לוח שנה יפהפה בקלות, במהירות ובמחיר אטרקטיבי.

קולאז תמונות

מה זאת אומרת הדפסת לוח שנה ולמה זה טוב?

ובכן, הדפסת לוח שנה הוא שירות שבמסגרתו אתם יכולים לקחת לוח שנה בסיסי ולהפוך אותו לפריט אישי/ משפחתי/ קבוצתי משלכם באמצעות הוספת תמונות של הקבוצה לכל אורכו. אתם רק צריכים לרכז את התמונות שתרצו להדפיס על גביו ולפחות באמצעות הכלים הטכנולוגיים של PIC, כל השאר ניתן לביצוע בצורה אוטומטית לחלוטין, אלא אם אתם מעדיפים לעצב הכל בעצמכם וגם זה אפשרי. בכל חודש תוכלו להוסיף תמונה אחת גדולה או קולאז' של תמונות, או גם כך וגם כך, או בכל דרך אחרת שתבחרו. את לוח השנה הסופי תוכלו להדפיס בכל כמות עותקים שתרצו בכדי להעניק לכל אחד מבני המשפחה או החברים בקבוצה.

למה דווקא לוח שנה?

ובכן, הדבר שאתם כן בטוחים בו ביחס למתנה שאותה אתם רוצים להעניק, הוא שהמתנה הזאת צריכה להיות מתנה סנטימנטלית, להיות בעלת ערך רגשי ולא ערך כספי, מתנה שמסכמת חוויה קבוצתית או משפחתית כלשהי ומשמרת את הזיכרונות המתוקים שלה. מרכיב המפתח בכל מתנה כזאת הוא תמונות של חברי הקבוצה המיועדים לקבל את המתנה. כך למשל, אם יצאתם לטיול משפחתי עם הרכב מלא של כל בני המשפחה, ייתכן מאוד שלאורך הטיול הזה תוכלו לייצר כמה תמונות שיהפכו לסמלים של המשפחה – תמונה משפחתית בהרכב מלא, כולם כולל כולם, תמונות של אהבה, צחוק, שמחה וחגיגה של בני המשפחה – אלו הן בהחלט תמונות בעלות ערך רגשי רב, תמונות שכדאי בהחלט להעניק להן מעמד של שימור, אפשר גם באמצעות הדפסת לוח שנה בעיצוב אישי.

השאלה היא למה דווקא לוח שנה ולא תמונות קולאז' גדולה למשל? ובכן, ככלל, שתי האפשרויות הן טובות ואם יש לכם סיבות טובות לבחור דווקא בהדפסת קולאז' תמונות על פני הדפסת לוח שנה, זה גם בסדר. יחד עם זאת, לוח שנה מציע לנו מה שלא יכולה להציע לנו תמונה רגילה. לוח שנה מציעה לנו חוויית נוסטלגיה לאורך השנה כולה, כשבכל חודש הופכים דף בלוח השנה ומתגלה תמונה חדשה שתלווה אותנו לאורך החודש הקרוב. אם תרצו לקחת את הקונספט הזה אל הקצה, תוכלו להדפיס לוח שנה שבועי, כך שבכל שבוע הופכים דף ובכל שבוע נהנים מתמונה חדשה ומרגשת. לוח שנה הוא גם פריט שהכי טבעי לתלות אותו היכן שרק ניתן – על הקיר, על המקרר, להניח על המדף, להניח על השולחן ובסך הכל, קל מאוד להשתמש בו בלי שצריך למסגר או לקדוח חורים בקיר.

הדפסת לוח שנה – איך עושים את זה?

ובכן, הכל מתחיל בבחירת התמונות שאותן תרצו להדפיס על גבי לוח השנה. בכל חודש בלוח השנה, יש דף אחד שמציג את ימי החודש ודף נוסף, שעליו אתם מדפיסים את התמונות. בבחירת התמונות בלוח שנה אתם רוצים להקפיד על בחירת תמונות שבאמת יכולות לייצר רגש, תמונות סנטימנטליות, בעלות משמעות, תמונות שמשקפות חוויה חזקה של הנאה, שמחה, צחוק או אהבה וכן הלאה. כל התמונות שאתם בוחרים להדפיס על לוח השנה צריכות להיות תמונות איכותיות ברזולוציה גבוהה, ולבטח אתם רוצים להימנע מתמונות מטושטשות שאינן מפוקסות במידה מספקת. כמו כן, חשוב להימנע מתמונות שיכולות להביך, לבייש או לעורר תחושה לא נעימה אצל אחד מחברי הקבוצה שעתידים לקבל את לוח השנה.

אחרי שבחרתם את התמונות להדפסה, כעת עליכם לסדר אותן לאורך לוח השנה. תוכלו להתאים בין התמונות ובין החודש בו הן מוצגות, אם התאמה כזאת אכן אפשרית או קיימת, אבל זה לגמרי לא חובה. חשוב יותר שסידור התמונות יהיה נעים למראה, שלא יהיה עמוס מדי רגשית בחודש אחד על חשבון חודש אחר שבו לא תהיה שום תמונה מרגשת או מעניינת. אם מדובר במשפחה מורחבת למשל, אפשר בכל חודש להציב תמונות של משפחה גרעינית אחרת בתוך המשפחה המורחבת, חודש של כל הילדים, הנכסים והנינים, חודש אחד של סבא וסבתא ראשי המשפחה וכן הלאה.

עיצוב לוח שנה איור

זה מבחינת הסידור הרעיוני של התמונות. מעבר לכך, יהיה עליכם לקחת בחשבון גם את הסידור הגרפי שלהן ובהיבט זה אתם רוצים לשמור על עניין, כך שהתמונות לא תוצגנה בתצורת גלריה מיושרת ומסותתת היטב, אבל גם לא להגזים עם זוויות ההטיה של התמונות או עם כל מיני תוספות גרפיות מיותרות. במסגרת שירות הדפסת לוח שנה של PIC תוכלו ליהנות מעשרות תבניות בסיס אפשריות שיסדרו עבורכם את התמונות בצורה אוטומטית לחלוטין ואם תרצו, תוכלו לבצע תיקונים ושינויים היכן שרק תרצו.
ראו גם: הדפסת תמונות על קנבס

מהמחשב אל מכונת הדפוס

כעת, משסיימתם עם שלב העיצוב, הגיע השלב של הדפסת לוח שנה בפועל. כעת בידיכם קובץ גרפי סגור בפורמט שנקבע על פי התוכנה המסופקת לכם על ידי PIC ואת הקובץ הזה תוכלו להעביר אלינו ל-PIC באמצעות המייל. הצוות המקצועי של PIC יסקור את העבודה ועל פי הצורך יבצע שיפורים בצורת עיבוד תמונה, שיפורי חדות וגוונים וכן הלאה, והקובץ יעבור לדפוס באמצעות מערך שלם של מדפסות דיגיטליות תעשייתיות. למעשה, לוח השנה מודפס כולו מהתחלה ומאוגד יחד בתצורות שונות שמהן תוכלו לבחור את התצורה המתאימה לכם. תוכלו כמובן לבחור את העיצוב הבסיסי של לוח השנה, על פי סט קבוע מראש אך מאוד מגוון של דוגמאות עיצוב ללוח שנה.

כעת, כשהלוחות מוכנים ומודפסים, תשלח אליכם חברת PIC את התוצר המוגמר בכל כמות שתבחרו ואת הלוחות שתקבלו, תוכלו כעת לחלק לכל בני המשפחה או חברי הקבוצה ולהיות בטוחים שהענקתם לכל אחד מהם מתנה מרגשת ויוצאת דופן שלבטח תמצא את מקומה בביתו של כל אדם שיקבל אותה. מיותר לציין, שיש באפשרותכם להדפיס על לוח השנה שלכם כל תמונה שתבחרו, אולי אפילו תמונות טבע או תמונות נושא אחרות, שצפייה יומיומית בהן תיצור אצלכם הרגשה טובה ותוסיף לחן והעיצוב הכללי של הבית.

זוג מבוגר מסתכל על אלבום תמונות

חברת PIC היא אחת החברות המובילות בדפוס דיגיטלי בישראל, ומציעה לכם מגוון רחב של שירותי דפוס דיגיטלי לרבות הדפסת אלבום דיגיטלי, הדפסת תמונות קולאז', הדפסה על קנבס וכמובן הדפסת לוח שנה. צוות המקצוענים של PIC עומד לרשותכם לאורך כל תהליך הכנת ועיצוב לוח השנה ולבסוף כמובן גם בשלב של הדפסת לוח שנה, הכל בכדי להבטיח שאתם מקבלים את התוצר האיכותי ביותר והאסתטי ביותר על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם הדפוס הדיגיטלי.