המתנה המושלמת ליום האהבה

עם יום האהבה המתקרב, הראש עמוס ברעיונות איך להפתיע את האהובים שלכם ואיזה מתנה לקנות. המון אנשים מנצלים את התקופה הזאת להצעות נישואין, גילויי אהבה ואפילו חופשות זוגיות. משום מה למרות שאצל חלק מהזוגות כל יום הוא יום האהבה עדיין חשוב לנו להראות לצד השני כמה אנחנו חושבים עליהם ואוהבים אותם במיוחד ביום הספציפי הזה.

 

רעיונות למתנה בשבילה

לחפש מתנה לבת הזוג זה תמיד משהו שהוא בלתי אפשרי עבור גברים. נשים בדרך כלל אוהבות מתנות עם הטעם האישי שלהן ולכן חשוב ממש להכיר את בת הזוג שלך כדי לדעת מה בדיוק היא תאהב ולזהות את הסגנון האישי שלה. אז הנה כמה רעיונות למתנה עבורה פלוס כמה טיפים שאולי יכווינו אותך לתוצאה המושלמת. מה שבטוח תשמור את הפתק החלפה עבורה.

 • בושם –
  אם אתה רוצה לדעת איך לקנות את הבושם המושלם עבור בת הזוג שלך, פשוט גש לשידת הבשמים שלה ותריח את סוגי הבשמים השונים. יהיה לך מאוד קל לזהות אם היא בחורה של בשמים מתוקים ודומיננטיים או בחורה של בשמים עם ריח עדין ונקי. לאחר שזיהית את הסגנון שהיא אוהבת יהיה לך הרבה יותר פשוט לבחור ניחוח שהיא תאהב.
 • משהו שהיא רוצה כבר הרבה זמן –
  לכל בחורה יש ווישליסט של דברים שהיא מתכננת לרכוש בבוא העת, הדרך הכי קלה לדעת את רשימת הדברים הללו היא פשוט לפתוח איתה את הנושא, כמובן כמה שיותר זמן לפני יום האהבה כדי שלא תחשוד. עוד דרך טובה היא פשוט להקשיב לה, לפעמים אנחנו משתפים בדברים שאנחנו ממש רוצים לרכוש מבלי לשים לב. תבחר משהו אחד או יותר מהרשימה ותעניק לה אותו בתור מתנה.
 • תכשיט –
  המתנה הכי קלאסית ליום האהבה היא להעניק תכשיט לבת הזוג שלך, תוכל לבחור בשרשרת או עגילים או אפילו טבעת זהב, מה שחשוב זה לשים לב איזה סוג תכשיטים היא עונדת והאם היא אוהבת זהב / כסף או שניהם.
 • פרחים ושוקולדים –
  לא משנה מה בחרת לקנות לה וגם את החלטתם שמתנות זה לא בשבילכם, אל תוותר על פרחים ושוקולדים ביום הזה. זה המסורת הרשמית של יום האהבה וזה הדבר הכי מתוק ורומנטי להעניק את זה לבת הזוג שלך, מעבר לזה שאין אישה שלא תשמח לקבל פרחים ושוקולדים.

 

רעיונות לדייט

מעבר להענקת מתנות באותו יום חשוב שתצאו לחגוג את היום הזה וגם אם הוא לא ייגמר במסעדה מפוארת, העיקר שתחגגו את היום עצמו יחד בדרך רומנטית.

 • לילה במלון או צימר –
  במיוחד אם אתם לא גרים יחד ולא מתראים כל הזמן, לילה במלון או צימר יחד יכול להיות חוויה מאוד רומנטית עבור שניכם.
 • דייט במסעדה –
  דייט יום האהבה הקלאסי, להזמין שולחן במסעדה האהובה על שניכם ולהעביר את הלילה בחוויה קולינרית ורומנטית.
 • דייט בחוף הים –
  לא תמיד אוהבים לחגוג במקום עם אנשים כמו מסעדה, לכן ניתן לפרוס שמיכה בחוף הים או בכל מקום רומנטי אחר עם נוף ולהביא איתכם גבינות, יין ונשנושים כאלה ואחרים וליצור לכם דייט פיקניק רומנטי.

 

רעיונות למתנה זוגית

מתנות זוגיות הן מתנות שבני הזוג מחליטים לרכוש יחד לחוויה משותפת או שאחד הצדדים מעניק לצד השני במטרה לחוויה משותפת.

 • תמונה על קנבס –
  אחת המתנות היותר רומנטיות היא להעניק לבן או בת הזוג תמונה שלכם מפותחת על קנבס שתוכלו לתלות בבית או בחדר ולהיזכר תמיד אחד בשנייה.
 • יום ספא זוגי –
  ספא זוגי זה תמיד מתנה מצוינת במיוחד בתקופות ששני בני הזוג נמצאים תחת לחץ ועומס זו יכולה להיות מתנה מושלמת שיוצרת לכם עוד חוויה זוגית וזיכרון רומנטי ומשותף יחד.
 • שובר לחוויה זוגית –
  כמו שנאמר מתנה שהיא חוויה זוגית יחד יכולה להיות מתנה מאוד מרגשת מהסיבה שהזוג תמיד רוצה לנצור עוד זיכרונות כיפיים וטובים יחד. יכול להיות שובר לחדר בריחה, שובר לסיור קולינרי, שובר לסדנא ששניכם רציתם הרבה זמן ועוד.
 • חופשה זוגית –
  בדרך כלל זו מתנה שמתכננים יחד אבל לגמרי יכולה להיות מתנה כזו שצד אחד מפתיע את השני. חופשה זוגית יחד היא אחת המתנות היותר אקסקלוסיביות שניתן להעניק.
באנר pic