כל הציוד לציור שילדים אוהבים

אז הילדים חזרו הביתה מהגן או מבית הספר היסודי לחופשת הקיץ או אפילו לחופשה של כמה ימים בבית, ואתם משתגעים בחיפוש אחר דרכים לגרום להם להנות ולא להשתעמם מול מסכי הטאבלט או לטפס על הקירות? יש לנו רעיון בשבילכם – ציוד לציור ותבניות צביעה לילדים, במקום אחד! הכנסו אל האתר עדן ברכות והשיגו עוד היום ציוד לציור שהילדים שלכם בטוח יאהבו – תבניות צביעה מרהיבות לגיל הרך, דפי צביעה חמודים של אוכל, שבלונות של צורות, בעלי חיים, אותיות ומספרים ועוד מלא דברים טובים!

מה אפשר להשיג דרך עדן ברכות?

באתר עדן ברכות יש את כל מה שכל אדם צריך בשביל להכין דברי ברכה לחברים, משפחה ומכרים. אם יש לכם מסיבה ואתם רוצים להפציץ עם פתגמים שנונים או ציטוטים מתוך שירים במהלך משחקי חברה או הטמעה בתוך מצגות סיום, זה ההזדמנות שלכם להיכנס לאתר ולקבל השראה.

אפשר למצוא כאן דפי צביעה להדפסה או צביעה אונליין?

בהחלט, כן. באתר אפשר גם להשיג דפי צביעה מרהיבים ומיוחדים במיוחד לפעוטות ולילדים. ילדים קטנים אוהבים לצייר, זה מפתח אצלם את המוטוריקה העדינה, מיומנות וקשר עין – יד, מפתח את הדמיון ומעשיר אותו.

ניתן להדפיס דפי צביעה חמודים של אוכל, דמויות מוכרות מהטלוויזיה וכל מני דברים מיוחדים אחרים או אפילו לצבוע אותם אונליין. יש אפשרות באתר לבחור בציור שאתם או הילד שלכם בוחרים ולצבוע אותו מבלי הצורך להדפיס! לצד המסך יהיה סרגל כלים ובו גווני צבע איתם תוכלו למלא את הדף בצורה קלה ונוחה במיוחד לידיים של פעוטות וילדים קטנים.

מילים טובות לאירועים מיוחדים

כמה שמילים יכולות לשנות את פני המציאות שלנו. כמה מילים טובות בתור ברכה או להדפסה על חולצה לסיום קורס צבאי, זה משהו שכדאי לקחת ברצינות. באתר אפשר למצוא מגוון גדול מאוד של דוגמאות למשפטי מפתח וברכות לכל הזדמנות. כבר לא צריך לשבור את הראש בבחירה של משפטים מתוחכמים, הכל נמצא כאן.

מסיימים בקרוב מסע כומתה ומחפשים משפט מנצח על החולצה של הקבוצה שלכם? רוצים הדפס מיוחד על חולצה לרגל טיול שנתי שנערך בסוף השנה? עדן ברכות זה המקום.

ציטוטים מסרטים, ספרים ומקורות אחרים

אנחנו לפעמים מרגישים כמו גמדים שעומדים על כתפי ענקים – זה ההרגשה שעוברת כאשר משתמשים בציטוטים מפורסמים הלקוחים מכל מני מקורות גדולים וחשובים. ציטוטים הם משפטים קצרים שמכילים בתוכם המון, הן מבחינת ערך תרבותי, מוסר השכל, שנינות וחידודים לאירועים מיוחדים. בחירה של ציטוט והבאתו ברגע הנכון מול האנשים הנכונים יכולה להפוך אתכם בן רגע למסמרים החדים של אותו היום. באתר יש אוסף של ציטוטים המובאים מכל מני מקומות כמו התנ"ך, ספרים רבי מכר, סרטים, אישים גדולים מהעבר ועוד.

 

 

באנר pic