לוח שנה עם תמונות משפחתיות: יותר מ-15 סוגים לבחירתכם!

רוצים לתת מתנה לכל בני המשפחה לכבוד החגים? ערכתם טיול משפחה עם כל המשפחה המורחבת וייצרתם בו כמה מן התמונות הטובות שהיו למשפחה אי פעם? רוצים פשוט לפנק את בני המשפחה עם מתנה שכולם ידעו להעריך מאוד? לוח שנה עם תמונות משפחתיות היא מתנה נהדרת שלא רבים חושבים עליה, אבל כמעט כולם בוחרים בה מרגע שהיא מתגלה להם כאפשרות. למה דווקא לוח שנה ולא למשל תמונת פוסטר עם קולאז' תמונות משפחתיות? האם יש כלים שיכולים לסייע לכם בתהליך של בניית לוח השנה? האם נכון להציב בכל חודש רק תמונה אחת גדולה או כמה וכמה תמונות קטנות יותר? על שאלות אלו, שחלקן טכניות, חלקן מהותיות וחלקן מקצועיות מתחום העיצוב, עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת PIC, המאפשרת לכם ליהנות מלוח שנה מרגש, אותנטי ומרהיב ביופיו.

למה דווקא לוח שנה?

ובכן, אם אתם מתחברים יותר לרעיון של אלבום תמונות דיגיטלי או פוסטר עם קולאז' של תמונות משפחתיות, גם אלו יכולות להיות אפשרויות נהדרות למתנה לכל בני המשפחה, אבל לוח שנה עם תמונות משפחתיות מגיע עם כמה יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם ושגם הופכות אותו בפועל למוצר הזיכרונות המשפחתיים הפופולארי ביותר. הנה שלוש סיבות שאולי לא חשבתם עליהן:

קולאז תמונות
  • לוח שנה הוא זול יותר מאלבום תמונות – אלבום תמונות מכיל בתוכו מאות ולעיתים גם אלפי תמונות והוא מאוגד בתצורת ספר או אלבום קשיח ולכן עלותו גבוהה הרבה יותר מאשר לוח שנה עם תמונות משפחתיות. אם אתם רוצים פשוט להעניק מתנה קטנה לכל בן משפחה, לוח שנה הוא בהחלט פתרון יצירתי, מרגש וגם ממש לא יקר.
  • לוח שנה הוא זמין ושמיש הרבה יותר – בסופו של דבר, את התמונות המרגשות שאתם בוחרים עבור בני המשפחה, יהיה כדאי מאוד אם כולם יוכלו לתלות במקום בולט בביתם וממש ליהנות מהן ביום יום. עם אלבום תמונות זה לא הולך לקרות. האלבום אמנם ישרת אותם לאורך שנים ארוכות, אבל הוא צפוי להיכנס לאחסון בבוידעם ומי יודע מתי יישלף משם בפעם הבאה. לוח שנה עם תמונות משפחתיות, לעומת זאת, זמין לתלייה על המקרר, על הקיר או להיות מונח על שולחן האוכל, הוא נועד מלכתחילה לתצוגה וכולל בתוכו גם את האלמנט הפונקציונלי של תאריכי השנה, מה שהופך אותו לזמין הרבה יותר ושמיש הרבה יותר.
  • לוח שנה הוא מגוון ודינמי – במקום קולאז' תמונות אחד שתולים על הקיר ואינו משתנה לעולם, לוח שנה משתנה למעשה בכל חודש. בכל חודש הופכים את דף החודש ומגלים תמונה חדשה שמלווה אותנו לחודש הבא. אם אתם רוצים את זה אפילו יותר דינמי, תוכלו לבחור לוח שנה שבועי כך שבכל שבוע ניתן יהיה ליהנות מתמונה חדשה לחלוטין.

האם יש כלים שיכולים לסייע לכם במשימת ההכנה של לוח השנה?

ובכן, ככל שזה תלוי ב-PIC, לרשותכם יעמדו כל הכלים הדרושים לכם בכדי להפוך את המשימה לכמה שיותר קלה ופשוטה. תוכלו להיעזר בכלים הטכנולוגיים של PIC לצורך סינון תמונות כפולות מאוסף התמונות שלכם ולסינון תמונות מטושטשות, כך שאם יש לכם מאות או אלפי תמונות מתוכן אתם צריכים לבחור, תוכלו לצמצם את הכמות לפחות בחצי ואז לבחור בצורה מהירה וקלה הרבה יותר. אבל מעבר לזה, חברת PIC מעניקה לכם שימוש חופשי בתוכנת העיצוב שלה בכדי לעצב את לוח השנה שלכם. במסגרת תהליך העיצוב והבנייה של לוח שנה עם תמונות משפחתיות, תוכלו לבצע את כל הפעולות הבאות:

הדפסה על קנבס

לבחור תבנית תאריכון – תחילה, תוכלו לבחור את התבנית של לוח השנה עצמה, גודל לוח השנה, פורמט העיצוב של ימי החודש, גוון, גופן וכדומה.

לבחור תבנית פרישת תמונות – תוכלו לבחור כל אחת מעשרות תבניות פרישת התמונות של PIC או לחילופין להתחיל מדף ריק לחלוטין ולהציב בעצמכם כל תמונה בנפרד. אם אתם מתכננים להציב מספר תמונות בכל דף, בהחלט מומלץ להיעזר באחת מהתבניות שתקל עליכם מאוד את תהליך ההכנה של לוח השנה. אם אתם מתכוונים להציב תמונה אחת גדולה בכל חודש, תוכלו לעשות זאת בעצמכם או פשוט לבחור בתבנית המתאימה בדיוק בשביל זה. בבחירת כל אחת מהתבניות האוטומטיות, אתם רק תצטרפו את התמונות הנבחרות לתוכנה, והיא תסדר אותן אוטומטית לאורך לוח השנה. לאחר מכן, תוכלו כמובן להחליף את המיקומים של התמונות השונות לפי בחירתכם.

עיבוד תמונה – את כל אחת מהתמונות תוכלו לעבד כרצונכם, להחליף לגוון שחור לבן או לספיה, להוסיף מסגרת שונה לכל תמונה או מסגרת אחת אחידה לכל התמונות, להוסיף צל או אפקט תלת מימד, להדגיש צבעים וחדות תמונה, להגביר ניגודיות ופעולות עיבוד נוספות שמיועדות להבטיח תוצאה חיונית, חיה ותוססת באיכות גבוהה.

הוספת אלמנטים גרפיים – הוספת כיתוב, מסגרות, פרצופונים, מדבקות, דמויות אנימציה או כל אלמנט גרפי אחר שאתם יכולים לחשוב עליו. את כולם תוכלו להוסיף לדפים השונים של לוח השנה, אם כי מומלץ לנהוג בשלב זה, בצורה שקולה, על מנת להבטיח שאתם לא הופכים את כל העניין למצועצע ומוגזם מדי.

איך ייראה בסוף לוח השנה?

כאמור, בהדפסת לוח שנה עם תמונות משפחתיות, אתם מחליטים בדיוק איך הוא ייראה. ישנן אמנם תבניות קבועות מראש של התאריכון, אבל אתם בלאו הכי לא הייתם רוצים להיכנס לתהליך של סידור כל ימי השנה בלוח השנה. את זה תוכלו לבחור כתבנית המועדפת עליכם ביותר מבין כלל האפשרויות ול-PIC יש לא מעט אפשרויות להציע לכם. את התמונות תוכלו גם כן לסדר על פי תבניות מוכנות מראש וגם פה יודעת PIC להציע לכם מבחר, אפילו גדול יותר של תבניות, או שלחילופין תוכלו להציב אתם בעצמכם כל תמונה בנפרד ולעשות את העבודה בעצמכם, אם זה מה שאתם מעדיפים. כך שבסופו של תהליך, אתם הם אלו שמחליטים איך ייראה לוח השנה שלכם והדבר האחרון שנשאר לכם להגדיר הוא את גודל לוח השנה בפועל ואת צורת האיגוד של דפיו. תצטרכו להחליט האם אתם מעדיפים לוח שנה גדול או קטן, האם אתם מעדיפים איגוד בתצורת סליל קפיץ, סיכות שדכן עם עיטוף דקורטיבי או שדרת הדבקה עם עיטוף דקורטיבי. כל האפשרויות פתוחות בפניכם ואתם רק צריכים להחליט.

אמא ובת מסתכלות על אלבום תמונות

אבל בעבודה עם PIC תוכלו להיות בטוחים בדבר אחד: בהזמנת לוח שנה עם תמונות משפחתיות, תוכלו ליהנות מתוצאה סופר איכותית, צבעים חיים וחיוניים, רזולוציה גבוהה מאוד של התמונות המודפסות, שילוב כל האלמנטים הגרפיים שבחרתם בהם בצורה מאוד מדויקת ועבודה מקצועית בגימור של לוח השנה. חברת PIC מתמחה במגוון רחב של עבודות דפוס דיגיטלי ומציעה לכם בין היתר את האפשרות להדפיס תמונות על קנבס, להדפיס אלבום תמונות בתצורת אלבום או ספר תמונות, להדפיס קולאז' תמונות על כל חומר שתחפצו וכמובן לוח שנה עם תמונות משפחתיות. אם אתם רוצים להעניק לבני המשפחה שלכם מתנה לחגים או לכבוד אירוע משפחתי חשוב, לוח שנה היא ללא ספק המתנה הגדולה ביותר, שאותה גם אפשר לשמור כמו כל אלבום תמונות אחר בבית.