מתנות לעובדים – דרך מושלמת להוקיר להם תודה

העובדים הם הכוח המניע של העסק שלכם, ואם העובדים לא יתנו מעצמם לטוב קידום העסק – ככל הנראה העסק לא יצליח לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו. זוהי אולי אחת מהסיבות שבגינן עליכם לחשוב כיצד להוקיר להם תודה, כך שהם יבינו כי אתם רואים ומעריכים את העבודה הקשה שלהם. רגע לפני שתעשו בחירה כזאת או אחרת, אנו ננסה להסביר לכם בדיוק עד כמה הוקרת התודה הזאת יכולה להיות כל כך חשובה בעתיד.

 

חשוב שהעובדים ירגישו מוערכים

כאשר אתם מעניקים לעובדים מוצרי פרסום ומתנות, אתם גורמים לכך שהם ירגישו שאתם מעריכים אותם. ברגע שעובד כזה או אחר מרגיש מוערך, הוא אוטומטית ירצה לתת  מעצמו למען העסק. מדובר כאן על אינטרס משותף של כל אחד מהצדדים, ואתם בתור בעלים של חברה או עסק מבינים כי מדובר כאן על אינטרס שלכם. ברגע שהעובדים ירגישו טוב, תוכלו לראות איך העבודה כולה הופכת להיות הרבה יותר אידיאלית בכל קנה מידה אפשרי.

 

עובדים מרוצים עובדים טוב יותר

כאשר אתם בוחנים את העובדים שלכם, עליכם לבחון אותם במבחן התוצאה. עד כמה הם מצליחים (אם בכלל) לתרום לעסק שלכם, ולהביא אותו על מימוש הפוטנציאל הטמון בו. ברגע שעובד מרוצה זה ישליך אוטומטית גם על האופן שבו הוא עובד. כך שאם אתם תגרמו לכך שהעובדים יגיעו בכל בוקר לעבודה בחיוך, תוכלו לראות איך פתאום המצב הופך להיות הרבה יותר טוב עבורכם. העבודה כולה הופכת להיות נעימה יותר, והעובדים מצליחים להפוך את העסק לכזה שמתפקד בדיוק כמו שתמיד רציתם וכמו שתמיד חלמתם.

 

תעניקו מתנות באירועים מיוחדים

חשוב להדגיש כי עליכם להבין כי מתנות לעובדים לא צריכות להיות מוענקות ללא כל סיבה. עליכם להבין כי מוצרי פרסום ומתנות צריכות להיות מוענקות באירועים מיוחדים. אם תעניקו את המתנות ללא כל סיבה מוצדקת, אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו העובדים ירגישו כי מדובר על דבר שהוא מובן מאליו. לכן עליכם למצוא את האירועים המיוחדים, האירועים שבהם תוכלו להעניק את המתנות – והם עדיין יוכלו להרגיש כדבר מיוחד, ולא כדבר שהוא מובן מאליו.

 

תבחרו מתנות עם ערך מיוחד

כאשר אתם ניגשים לחפש מוצרי פרסום ומתנות, עליכם לנסות למצוא את המתנות הכי מיוחדות שיש. כך תוכלו להוציא את המקסימום מהאפשרויות שעומדות לרשותכם, ותאפשרו לכל עובד להרגיש כי למתנה יש ערך מיוחד. זה הרבה יותר שווה מאשר לרכוש מתנות שאין בהן ערך מיוחד, כי במצב כזה אולי העובדים לא יוכלו להעניק את המתנה כמו שצריך. אפילו אם מדובר על מתנות זולות יחסית, הן יהיו יותר שוות מאשר מתנות שעולות הרבה, אך אין בהן שום ערך מוסף מהבחינה שלכם ומנקודת המבט של העובד.

באנר pic