כל הטיפים לרכישת דובי ענק

רוצה להפתיע עם מתנה של דובי ענק? לאילו אירועים הדובים הענקיים מתאימים כמתנה? מה חייבים לדעת לפני שקונים את הדובי?

הדובים הענקיים הפכו מזמן לטרנד הכי חם בעולם המתנות. בין אם הם ניתנים לאהוב או אהובה לכבוד יום האהבה או הנישואין, ובין אם לילד לכבוד יום ההולדת – הם נחשבים תמיד למתנה מנצחת. אז מה כדאי לדעת שנייה לפני שקונים את הדובי האהוב? הכנו לך רשימת טיפים שתסייע לך.

 

לא חייב רק בצורה של דובי

הדובי הקלאסי הוא דובי בצבע חום והגודל שלו קטן. הוא נמצא בעולמנו כבר מאות שנים ונראה שבשני העשורים האחרונים שינה את צורתו והפך להיות דובי ענק בשלל דוגמאות וצבעים. דווקא היום רבים בוחרים בדובי שלא יהיה הדובי הקלאסי, אלא בצבעים שונים, רכות מיוחדת ותוספות כמו סקט, בגד או צבע עיניים מיוחד. עם זאת לא תמיד חייבים לבחור במראה הדובי הקלאסי, יש היום דובים עם ידיים גדולות, קטנות, עם בטן גדולה במיוחד וכדומה.

 

לבחור צבעים טובים

כשבוחרים את הדובי הענק כדאי לחשוב על פלטת הצבעים המתאימה. לדוגמה, אם מדובר על ילדים קטנים אולי דובי לבן לא יהיה בחירה חכמה כדי שהדובי לא יסבול מכתמים בולטים. ליום האהבה או יום הנישואין אפשר לבחור בצבעים רכים המסמלים אהבה כמו אדום וורוד.

 

לוודא שהמחיר תואם את השוק

כאשר קונים דובי כדאי לוודא שהמחיר שלו תואם את מחירי השוק. דובי ענק אמנם הוא לא דבר זול, אך אין סיבה לשלם עליו מחיר גבוה ממחיר השוק. תלוי בגודל הדובי, הוא אמור לעלות כמה מאות שקלים. מומלץ לבחון את המחיר מול איכות הדובי עצמו, איכות הפרווה וכמובן הגודל.

 

לוודא שהדובי באיכות טובה

כאשר קונים דובי ענק כדאי לוודא שהוא בעל איכות גבוהה כדי להבטיח שהקנייה תחזיק מספר רב של שנים. דובים איכותיים יחזיקו גם עשרים שנה, בתנאי שהם מונחים בצורה טובה בחדר ונשמרים היטב. את האיכות אפשר ללמוד מהמלצות ומסוג החומר בו הם מלאים. כמו כן, אפשר לראות על פי קווי התפר והשימוש בפרווה מלאכותית איכותית האם מדובר על דובי באיכות גבוהה.

 

לשנע אותו או לשלוח במשלוח

דובים גדולים אפשר לרכוש באופן עצמאי ולקבל אותם במשלוח או לשלוח אותם ישירות עם שליח למי שמיועד לקבל אותם. רבים יבחרו באופציה השנייה כיוון שדובים גדולים לעיתים קשה לשנע ממקום למקום, בטח כאשר יש רכב קטן.

 

להוסיף לו משהו קטן ומשמח

כדאי לחשוב על תוספת קטנה ונעימה לדובי כדי להפוך את המתנה למושלמת. זו יכולה להיות ברכה מרגשת, זה יכול להיות שוקולד טעים או בלוני הליום ויין. את ההתאמה כדאי לבצע על פי סוג האירוע ומי שמקבל אותו, ולוודא שאלה מגיעים יחד עם הדובי.

באנר pic