איך לבחור ולרכוש קנבס כמו שצריך? מדריך מלא

משטח הציור האולטימטיבי מעולם לא היה דף נייר וגם הציירים הגדולים ביותר, נהגו לאורך ההיסטוריה, לצייר על גבי בדים. הסיבה לכך נובעת מהאופן בו הבד סופג את הצבע ומשמר אותו בין סיביו תוך שמירת החיוניות של הצבע לאורך זמן. את ההבנה הפשוטה הזאת, הפכו מהנדסי חומרים חכמים למשטח הציור המודרני שנקרא קנבס ועשוי מאה אחוז כותנה ארוגה שתי וערב בסיבים מעט עבים. מהם המאפיינים המבניים של בד קנבס? מהם הפרמטרים שעליהם אתם רוצים להקפיד כשאתם בוחרים קנבס? האם ניתן גם להדפיס על קנבס או שהוא נועד אך ורק לציור? כמה עולה קנבס? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של PIC, המציעה לכם מגוון שירותי הדפסה על קנבס.

תמונה עם מסגרת

אז מה זה בדיוק קנבס ומהם המאפיינים המבניים שלו?

ובכן, קנבס הוא למעשה בד מוקשח, המיוצר על ידי אריגה צפופה של סיבי כותנה שתי וערב עד לקבלת משטח רציף, אחיד, חלק וצפוף מאוד. את הבד הארוג נהוג לצפות בחומר דמוי לכה המספק לבד הגנה ומקשה אותו מעט, על מנת לאפשר עבודה קלה וחלקה איתו, ללא קמטים וללא קיפולים. כמו כל מוצר תעשייתי, גם הקנבס מיוצר על ידי יצרנים רבים ושונים בכל רחבי העולם וברמות איכות שונות. בבחירת הקנבס שלכם, חשוב מאוד לוודא א' שהקנבס עשוי מאה אחוז כותנה וב' שהוא ארוג בצפיפות גבוהה ללא חרירים המאפשרים חדירה של אור מבעד לאריג, אבל אלה הם לא הדברים היחידים שאתם צריכים להקפיד עליהם ברכישת קנבס.
ראו גם: הדפסה על קנבס מחיר

על מה חשוב להקפיד בבחירת קנבס?

ובכן, נתחיל בדברים שאותם כבר מנינו קודם לכן והראשון שבהם הוא סוג החומר ממנו עשוי הקנבס. ככלל, קנבס אמיתי ומקצועי יהיה מיוצר תמיד ממאה אחוז כותנה. ישנם מקומות בעולם בהם אריגת הקנבס מבוצעת בצורה ידנית מסורתית, ובמקומות אלה ישנה הקפדה רבה מאוד על עובי של כל סיב, על איכות הכותנה וכמובן על צפיפות האריגה של סיבי הכותנה. לעומתם, ישנם מקומות רבים בהם עבר הקנבס לקווי ייצור תעשייתיים המוניים, שזה כמובן בסדר גמור, אבל יכול להיות כרוך לעיתים בניסיונות נסתרים להורדת עלויות. כך למשל, ישנם היום קנבסים המיוצרים מתערובת של כותנה עם חומרים סינטטיים כמו פוליאסטר או קנבסים סינטטיים לחלוטין. זה המקום לציין שגם קנבס סינטטי יכול להתאים לעבודות ציור והדפסה כמו קנבס כותנה, אלא שהפערים ביניהם מתחילים להתגלות רק בחלוף הזמן. קנבסים סינטטיים אינם מצליחים להחזיק את הצבע בין סיביו לאורך זמן וכבר לאחר מספר שנים, ניתן לראות את הצבע מתקלף או דוהה מעל פני הסיבים. על כן, כאשר אתם בוחרים קנבס, ודאו שאתם קונים אך ורק קנבס כותנה טהורה.
ראו גם: הדפסה על קנבס מדריך

https://www.youtube.com/watch?v=pQxJwzRannE

הדבר הבא שאתם רוצים להקפיד עליו הוא צפיפות האריגה ועובי הסיבים. מבחינה זו הכלל הוא פשוט מאוד: האריגה צריכה להיות צפופה דיה כך שאור לא יכול לחדור דרך חריצים בין סיבי האריגה. אם אתם רואים אור חודר דרך חרירים בקנבס, לבטח אם מדובר בכמה וכמה מיקומים על פני הקנבס, מדובר בקנבס באיכות נמוכה. כמו כן, עובי הסיבים צריך להיות עבה דיו בכדי להיות מסוגל לשמור על צבעי הציור/ הדפסה ובכדי להעניק לקנבס את החוזק המבני שלו, אך לא עבה מדי באופן שהופך את משטח הקנבס לגס מדי עד כדי עיוות כל הדפסה שתבוצע על גביו.

ישנם מקרים מאוד ספציפיים בהם תעדיפו להזמין קנבס מגולגל שאינו מתוח על גבי מסגרת ואם לא ידעתם שהאפשרות הזאת קיימת, אז עכשיו אתם יודעים. כך למשל, כאשר אתם רוצים להזמין תמונות קנבס במשלוח ורוצים להוזיל את עלות המשלוח, תוכלו להזמין קנבס מגולגל שהוא הרבה יותר קטן וקל מאשר קנבס מוגמר המתוח על גבי מסגרת. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שאת הקנבסים המגולגלים שקיבלתם, יהיה עליכם למתוח בעצמכם, או כמובן בליווי איש מקצוע, על גבי מסגרת מתאימה. לעניין המסגרת, מסגרת קנבס סטנדרטית תהיה מסגרת עץ עשויה עץ אורן מלא. ישנן כיום וריאציות מתכתיות או פלסטיות שונות, אבל אם אין לכם סיבה טובה לבחור בהן, כדאי בהחלט לדבוק במסגרת העץ שמחזיקה מעמד זמן רב ושומרת מאוד על האותנטיות והעמידות של הקנבס.
ראו גם: לוח שנה בעיצוב אישי

הדפסה על קנבס

אם בעבר שימש הקנבס לציור בלבד, הרי שהיום אחד השימושים השכיחים והנפוצים ביותר שלו הוא השימוש של הדפסה על קנבס. הדפסה כזאת דורשת כמובן מכשור מתאים ובדרך כלל מדובר במדפסות דיגיטליות בפורמט רחב, המאפשרות הדפסה על מגוון רחב של חומרים ובכלל זה קנבס. על הכללים שאותם פירטנו לעיל לגבי המאפיינים הטכניים של הקנבס והאופן בו יש לבחור את הקנבס המתאים לכם, חשוב להקפיד גם ובמיוחד כאשר אתם מזמינים שירות של הדפסה על קנבס. בדקו מאיזו חומר עשוי הקנבס, מאיזה חומר עשויה המסגרת שלו ובקשו פרטיים כלליים לגביו ולגבי חומרי הדפוס, לרבות דיו פיגמנטי. ככלל, כאשר אתם מזמינים את השירות של הדפסה על קנבס, אתם לא באמת אמורים לצלול אל הפרטים הטכניים של הקנבס ושל הציוד הטכנולוגי באמצעותו מבוצעת ההדפסה. כל שאתם צריכים להבטיח הוא שהספק מתחייב לפרמטרים מסוימים כמו עמידות לאורך זמן ומעניק לכם אחריות נאותה על עבודת ההדפסה. יחד עם זאת, את הפרמטרים הבסיסיים אותם פירטנו לעיל אתם בהחלט רוצים לוודא. כבר קרו לא מעט מקרים שאנשים תלו תמונות נהדרות בסלון ביתם, רק כדי לגלות כיצד הן מתחילות להתפורר ולהתקלף כבר בחלוף שנים ספורות.

צילום והדפסת תמונות

מידות של קנבס

ככלל, קנבס מגיע במספר מידות סטנדרטיות המתוכננות על פי פרמטרים מקצועיים כמו יחס הזהב בין אורך לרוחב. באופן עקרוני, מרבית החברות ובכלל זה חברת PIC מציעות את האפשרות להזמין קנבס בהתאמה אישית גם על פי מידה, אלא שמדובר בעלויות גבוהות יותר וכן אם אין לכם סיבה מאוד מיוחדת, עדיף לדבוק תמיד במידות הסטנדרטיות המוצעות ולמצוא את המידה המתאימה לכם ביותר. ישנם מקרים מאוד מסוימים בהם ניתן לשנות את מידות הקנבס בהתאם למידות התמונה המקורית אותה אתם רוצים להדפיס ואצלנו ב-PIC יודעים לעשות גם את זה. יחד עם זאת, הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם כל פער בין מידת התמונה ומידות הקנבס הסטנדרטיות היא באמצעות מניפולציה גרפית של התמונה עצמה. בחברת PIC תוכלו למצוא מעצבים גרפיים סופר מקצועיים שידעו כיצד לעבד את התמונה שלכם בצורה מושלמת כך שתתאים למידות הקנבס הרצוי לכם וזאת מבלי לגרום לבדל עיוות של התמונה.

חברת PIC מציעה לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עבודה עם קנבס לרבות הדפסה על קנבס, הכנת קולאז'ים של תמונות על גבי קנבס ועוד סט שלם של שירותי אלבום דיגיטלי, הדפסת אלבומים וספרי תמונות ועוד. לחברה ציוד מתקדם מאוד, למעשה המתקדם ביותר בעולם הדפוס הרחב, ובכלל זה מכונות דפוס דיגיטליות בפורמט רחב המסוגלות להדפיס על שורה ארוכה של חומרים לרבות קנבס בכל מידה. כמו כן, אנו מציעים סטים של קנבסים המכילים כל אחד חלק של תמונה ליצירת תמונה שלמה בתלייתם זה לצד זה.

קנבס עם תמונהקנבס עם תמונה

חושבים לקשט את הבית שלכם בעזרת קנבס עם תמונה? כדאי שתכירו את הדברים הבסיסיים שאתם עומדים לפגוש, בין היתר סוגים שונים של קנבסים המוצעים למכירה, את היתרונות הגדולים שיש לתמונות קנבס וכמובן את המחירים השונים. לפניכם המדריך המלא לבחירת קנבס עם תמונה.

 

על מה יש להקפיד בבחירת קנבס עם תמונה?

הדבר הראשון שאתם חייבים לשים עליו דגש הוא סוג החומר ממנו עשוי הקנבס. קנבס אמיתי ומקצועי יהיה עשוי מ-100% כותנה, ישנם מקומות אשר משלבים בין כותנה ובדים אחרים וכך איכות החומר נמוכה יותר. כמו כן, עוד דבר אשר עלול להשפיע על איכות הקנבס הוא אופן ההכנה, האם מדובר על צורה ידנית מסורתית או ייצור תעשייתי. אם נדבר גלויות, רוב המקומות אשר תמצאו יהיו קנבסים המיוצרים באופן תעשייתי, נדיר מאוד למצוא היום את הקנבס באופן המסורתי שלו כך שיש הקפדה על כל עובי סיב ועל צפיפות האריגים. אם מצאתם מקום אשר מציע לכם את הייצור המסורתי, הרווחתם, אם לא, גם ייצור תעשייתי היום נחשב למתקדם ואיכותי. עוד דבר שיש לשים לב אליו הוא האם הקנבס עשוי מתערובת כלשהי של חומרים סינטטיים, תוכלו לראות בגב האריזה ממה עשוי הקנבס. גם אם בחרתם בקנבס אשר יש בו מעט חומרים סינטטיים, הכל בסדר. הבעיה היא כאשר רוב חומר הגלם עשוי חומרים סינטטיים, לרוב זה לא יהיה גלוי לעין בראשונה, אך בחלוף הזמן תוכלו לראות כיצד איכות התמונה יורדת. 

קנבס עם תמונה – מהם היתרונות של הדפסה על קנבס?

הדפסה על קנבס נחשבת לאיכותית ומבוקשת היום יותר מאשר אי פעם, ריכזנו לפניכם 4 סיבות מדוע:

  • מראה אומנותי – הקנבס החל בשימוש כבר מהמאה ה-13 על ידי אמנים שונים, אם גם היום הקנבס עומד בראש הרשימה כנראה שיש סיבה לכך. כאשר אנו מדפיסים על קנבס אנו מקבלים איכות תמונה גבוה, ממש כמו בגלריות מקצועיות. תוכלו להפוך את הבית שלכם למעין גלריה קטנה על ידי בחירת תמונות באופן חכם ומסודר. מלבד לכך, לתמונות קנבס יש את אפקט התלת מימד, התמונות לרוב יהיו בעובי רחב יחסית ויעניקו מעין מראה תלת מימד לתמונה אותה בחרתם.
  • מבצעים – בשל הביקוש הרב שיש להדפסה על קנבס גם התחרות גדלה ולכן תמיד תוכלו למצוא מבצעים מדהימים אשר יאפשרו לכם לבחור מספיק תמונות לכל חדר בבית! כמובן, חשוב לדעת מאיפה אתם קונים, לעיתים אמנם המבצע משתלם אך איכות הקנבס נמוכה, שימו לב שאתם בוחרים את הקנבס הרצוי כפי שציינו לעיל.
  • לא חייב מסגרת – בניגוד לתמונות המסורתיות כאשר אתם בוחרים בתמונות קנבס אין צורך לבחור במסגרת (שלרוב נוטה להישבר במוקדם או מאוחר). קנבס עומד בשל עצמו, אך אם ממש דחוף לכם תמונה עם מסגרת, ניתן למסגרת גם תמונות מקנבס.
  • בחירה אישית – כאשר אתם בוחרים קנבס עם תמונה המגוון הרחב עומד כולו לרשותכם. תמונות מודפסות על קנבס מתאימות להכל, אין צורך במסגרת, ישנם גדלים שונים אשר יתאימו לחלל החדר, והכי חשוב – תוכלו לבחור להדפיס תמונות אישיות שלכם, תמונות שלכם או תמונות אומנותיות שאתם צילמתם.

 

קנבס עם תמונה – מהם המחירים של הדפסה על קנבס?

המחירים עבור הדפסה על קנבס נעים במחירים שונים בהתאם לגודל התמונה, מורכבות העריכה וכמובן בהתאם למקום ממנו אתם מקבלים את השירות. גדלי תמונות על קנבס מתחילים בגדלים מאוד זעירים ויכולים להגיע למימדים אשר מותאמים בהתאמה אישית. כפי שציינו, בשל ההיצע הרחב של מציעי שירותי הדפסה על קנבס ישנם הרבה מבצעים עבור ההדפסות, חשוב לדעת לבחור את החברה הנכונה. כמו כן, כאשר מדובר על תמונות ישנות ונדרשת עריכה מקצועית בכדי להבטיח שמירה על איכות התמונה יהיה עליכם להוסיף לעיתים עוד סכום מזערי עבור שירותי העריכה במקום.

קנבס עם תמונה – עריכה מקצועית

מתלבטים אם התמונה שיש לכם מתאימה להדפסה על קנבס? חוששים שהתמונה לא תצא באיכות טובה? מקומות מקצועיים יעניקו לכם תשובות לכל השאלות. מקומות מקצועיים לא מוותרים על שלב העריכה, שלב אשר ניתן להדפיס גם תמונות שחור לבן מהמאה הקודמת ובעזרת עריכה מתאימה, תיקון מקצועי ושחזור צבעים תתקבל תמונה באיכות מדהימה.

קנבס עם מסגרת

קנבס הינו חומר גלם יוקרתי אשר כבר מהמאה ה-13 החלו אמנים להשתמש בו בכדי לבטא את האומנות שלהם. קנבס בשנים האחרונות הפך למוצר בסיסי בכל בית, אך בשל הביקוש הרב לאט לאט החלו עוד ועוד חברות להיכנס לשוק, גם חברות אשר אינן מתמחות בכל נושא ייצור הקנבס, עריכתו והדפסתו. קנבס עם מסגרת אינה חובה, אך בחירה שבהחלט יכולה להשתלם לכם.

 

קנבס עם מסגרת – תהליך מקצועי

קנבס הוא מוצר רגיש ויוקרתי אם מדברים על חומר מקצועי אשר עשוי ממאה אחוז כותנה. אי לכך, נדרש יחס מקצועי כלפי חומר הגלם וכלפי רצון הלקוח. על מנת שנוכל לספק את המוצר ברמת הגימור הגבוהה ביותר אנו מעבירים את התמונה שבחרתם תהליך של מתיחה על מסגרת עץ, זאת תוך כדי פיקוח מקצועי על שמירה של איכות התמונה. לכך צעד בתהליך יש חשיבות, הן אם מדובר על ייצור מסגרת העץ וסוגה, עובי הדפנות, עיצוב המסגרת, חיתוכים וחיבור של מסגרת העץ לבד הקנבס. ישנן שתי שיטות של קנבס עם מסגרת, האחת היא עיטוף קלאסי והשני היא עיטוף ממשיכה לדפנות המסגרת. כמובן, כמו שיש צורך בשימוש בקנבס מקצועי ואיכותי, כך גם אנו שומרים על בחירה איכותית במסגרת הקנבס, בין אם מדובר על מסגרת עץ או כל סוג אחר של מסגרת. 

קנבס עם מסגרת – לא חובה

יש להדגיש כי לא כל אחד חייב לבחור במסגרת עץ, מדובר על תוספת לעיצוב התמונה וזה נתון לבחירת הלקוח. רבים מלקוחותינו בוחרים שלא למסגרת את התמונה, בדרך כלל כאשר מדובר על תמונות במימדים גדולים. ישנם גם יתרונות לבחירה בתמונת קנבס ללא מסגרת – הנראות העבה של הקנבס והתמונה המתוחה על הקנבס מקנה לנו מראה תלת מימד מזוקק של התמונה. 

הבחירה בין אם למסגר את התמונה תלויה בכם, כאשר אתם בוחרים מסגרת היא כן יכולה לתרום לכם באחדות התמונות. רבים בוחרים להדפיס שלוש תמונות קטנות אשר אין ביניהן קשר מבחינת עיצוב, אך כאשר ישנה מסגרת זהה לכל אחת מהתמונות ההרמוניה משתלמת בין המסגרות ונוצר עיצוב מרשים על גבי קיר הסלון שלכם. 

 

קנבס עם מסגרת – כמה זה עולה לי?

המחיר של המסגרת משתנה בהתאם למספר פרמטרים, האחד הוא גודל התמונה. בדרך כלל עבור תמונות קטנות מחיר המסגרת לא יעלה על מחיר התמונה, יהיה לערך כשליש ממחיר תמונת הקנבס ולעיתים אף פחות. עוד פרמטר אשר משפיע על מחיר המסגרת הוא סוג הפרופיל, האם מדובר על מסגרת עבה או דקה, לרוב בתמונות קנבס נהיה חייבים במסגרת עבה, חשוב לציין זאת. הנתון האחרון הוא סוג המסגרת, בין אם מדובר על מסגרת עץ או פלסטיק ישנם סוגים שונים של מסגרות, מסגרות עבודת ים, מסגרות עץ מלא, מסגרת מעוצבות וכן הלאה… לכן, על מנת שתוכלו לדעת מחיר מדויק עליכם לבחור מסגרת מדויקת ובהתאם לגודל התמונה כך תוכלו לדעת כמה תעלה לכם המסגרת.

קנבס עם מסגרת – בחירת מקום מקצועי

אנו מאמינים כי העבודה הקשה היא לאו דווקא בבחירת התמונה אותה אתם רוצים או בתהליך מסגור התמונה. אנו מאמינים כי התהליך הקשה ביותר הוא בחירת מקום מקצועי אשר יהיה לכם לעזר לאורך כל תהליך הנפקת התמונה, מהעריכה ועד המסגור. לכן, ברגע בו תשימו את כל הדגש על בחירת החברה אצלה תבצעו את הפרויקט ככה הסיכויים שלכם להצלחת התהליך יהיה גבוה. בסופו של דבר קנבס אינו חומר גלם אשר פשוט לעבוד איתו, אך כאשר יודעים לעבוד איתו התוצאה מרוממת. 

לסיכום

כפי שבוודאי הבנתם, אין לכם מה לחשוש מהתהליך עצמו כל עוד עשיתם בחירה נכונה של חברה מקצועית להדפסת תמונות קנבס דרכה אתם מקבלים את השירות. תהליך יצירת תמונת קנבס מתחילה בבחירת התמונה, התאמת האיכות לגודל התמונה, עריכה של התמונה על ידי איש מקצוע, מתיחה על גבי מסגרת עץ או כל מסגרת אחרת, ומשם כבר המוצר בידיים שלכם. על מנת שכל שלב בתהליך יתבצע על הצד הטוב ביותר יהיה עליכם לבחור בקפידה את איש המקצוע, בשביל זה יש לעשות סקר שוק, התאמת ציפיות, חקר של עבודות קודמות, מחירון ורק לאחר מכן הגיעו אל המקום על מנת להתחיל בתהליך.

יום האהבה הראשון שלך ובת זוגתך מגיע אוטוטו, ואתה נשארת עדיין אובד עצות בנוגע למתנה שתעניק לאהובתך ביום המיוחד הזה. כיוון שאתה מעוניין להעניק לה מתנה אישית מרגשת וייחודית, ולא תכשיט כזה או אחר שכבר הפך להיות מתנה בנאלית עבור נשים, אנו ממליצים לך לחפש אחר תמונת קנבס בעיצוב אישי שיישמר אצלה למזכרת נצחית.

כיצד תמונת קנבס יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך ומהו בכלל קנבס? נפרט על כך בהרחבה במאמר הנוכחי.

קנבס בעיצוב אישי

מהו קנבס?

קנבס הוא למעשה סוג של בד המשמש להכנה וחיפוי של מגוון אלמנטים החשופים לפגעי מזג אוויר כמו אוהלים, יריעות לקירוי זמני של שטחים חיצוניים, מפרשי סירות, ציפוי פנימי של סירות ועוד שימושים רבים אחרים. בד הקנבס קשה ואינו גמיש למגע, זאת כתוצאה משיטת האריגה של בד זה שכוונה להיות גסה כדי להשיג את העמידות הגבוהה שיש לבד הקנבס. הודות לתכונות העמידות של הקנבס, כיום הוא משמש גם בתחום האמנות ונחשב לבד ציור מעולה עבור הדפסות של תמונות לשימושים שונים.

למה קנבס משמש להדפסת תמונות?

כיוון שבד הקנבס הינו בד חזק, חלק, לא גמיש ובעל עמידות גבוהה אמנים שונים בתקופת המאה ה-14 גילו שהוא יכול להוות מצע נהדר ואיכותי לציורים שלהם, ולכם הם התחילו להפיץ את היצירות שלהם באמצעות לוחות קנבס. בדומה לשימוש האמנותי בעבר בבד הקנבס, גם כיום ממשיכים לאמץ את הקנבס כמצע איכותי להדפסה של ציורים ותמונות מכל הסוגים. התוצאה הסופית היא תמונה מודפסת באיכות טובה, שהיא גם בעלת עמידות גבוהה ותוכל להישמר למשך שנים. 

כיצד למצוא קנבס בעיצוב אישי?

כשמדברים על קנבס בעיצוב אישי הכוונה היא לתמונת קנבס שעוצבה בהתאמה אישית, זאת באמצעות תמונה מיוחדת וכן לעיתים גם לוח קנבס מעוצב על פי הדרישה. כיוון שתמונות הקנבס מודפסות באמצעות מכונת הדפסה דיגיטלית, ניתן למעשה להדפיס כל תמונה שרוצים שתונצח על גבי בד הקנבס. כך קיימת אפשרות לרכוש קנבס בעיצוב אישי בשלל עיצובים מיוחדים שיוכלו להוות את המתנה המושלמת. ישנן חנויות דפוס המתמחות בהדפסת תמונות על גבי קנבס, ולכן חשוב לבחור רק חברה שתוכל לספק גם תמונות קנבס בהתאמה ועיצוב אישי.

מה היתרונות של תמונת קנבס לעומת תמונה רגילה?

כמובן שכמו שניתן להדפיס על בד הקנבס קיימת אפשרות גם להדפיס על תמונה רגילה, אך אין ספק כי לקנבס יש יתרונות רבים על פני תמונה סטנדרטית. נוסף לעמידות של תמונת קנבס, זוהי תמונה שאיננה זקוקה לשירותי מסגור לאחר הדפסת התמונה על מצע הציור – כיוון שלאחר הדפסתה על בד קנבס היא נמתחת על גבי לוח עץ איכותי, והוא למעשה מחליף את המסגרת החיצונית שיש בכל תמונה רגילה. 

בנוסף ליתרונות אלו, קיימת אפשרות לרכוש מגוון גדול של תמונות קנבס בעיצובים וגדלים שונים, דבר שאינו אפשרי בדרך כלל ברכישה של תמונות רגילות המגיעות בגדלים סטנדרטיים של ריבוע או מלבן.

מה חשוב לדעת לפני שקונים קנבס בעיצוב אישי?

לפני שמחליטים לרכוש תמונת קנבס בעיצוב אישי, כדאי קודם כל לבחור את התמונה המיוחדת שתונצח על גבי בד הקנבס. לאחר מכן יש לבדוק באיזו שיטה תהליך ההדפסה על קנבס מתבצע, שכן קיימות שתי שיטות שונות שלכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות – כך שאם רוצים ללכת על תמונת קנבס באיכות גבוהה שתישמר בחדר פנימי שאינו חשוף לשמש, כדאי להעדיף הדפסה על קנבס בשיטת הפיגמנט.

באנר pic
תמונות לסלון
בקלי קלות – לבחור תמונות לסלון ולבית

אחת מהמשימות המעניינות בעיצוב הבית היא בחירת תמונות לבית. תמונה לסלון, לדוגמה, היא אחת מהפריטים שמקבלים המבט הראשון ולכן חייבת להיות מרשימה. עם זאת, לא כל תמונה מתאימה לסלון. חשוב לבחור תמונה שמשקפת את הסגנון שלך, את סגנון הסלון שלך ואת האווירה שאתה רוצה ליצור.

קורס עיצוב גרפי
7 הטיפים הטובים ביותר לבחירת קורס עיצוב גרפי הטוב ביותר לקריירה שלך

חושבים לפתח את הקריירה שלכם ולהפוך למעצבים מבוקשים? אם זה הכיוון שלכם, יש מגוון קורסי עיצוב גרפי שיעזרו לקדם אתכם בכיוון הנכון. אבל איך תדעו באיזה קורס לבחור? ריכזנו עבורכם טיפים מנצחים לבחירת מסלול לימודים שיקדם אתכם!