+10 סוגי אלבומים לתמונות שלא תרצו לשכוח!

מחפשים אלבום לרכז בו את התמונות שלכם? יש לכם כמובן את האפשרות המסורתית של הזמנת אלבום ריק, מעוצב או לא מעוצב, שבו תוכלו לסדר את התמונות הנבחרות שלכם. פתרון זה מחייב כמובן את הדפסתן של כל התמונות אותן אתם רוצים לשלב באלבום ולאחר מכן גם סידור של כל תמונה, בזו אחר זו. לחילופין, יש לכם אפשרות נוספת, מעניינת וטובה הרבה יותר – אלבום דיגיטלי להדפסה. אלבומים דיגיטליים ניתנים לעיצוב על גבי המחשב הביתי שלכם, אתם לא צריכים להדפיס כל תמונה בנפרד ואפשרויות התכנון והעיצוב של האלבום הן רבות ומגוונות הרבה יותר. על אלבומים דיגיטליים ואפשרויות העיצוב שלהם, מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת PIC, המציעה מגוון רחב של אלבומים דיגיטליים בשלל עיצובים, סגנונות, גדלים ותצורות בהדפסה איכותית.

אמא ובת מסתכלות על אלבום תמונות

מה זה אלבום דיגיטלי להדפסה?

אלבומים דיגיטליים הם אלבומים שאותם בונים בצורה דיגיטלית על גבי מחשב כשהתמונות והאלבום הם למעשה יחידה אחת אינטגרלית וזאת בניגוד לאלבומים מסורתיים אותם קונים למעשה כשהם מעוצבים מראש וריקים לחלוטין, ואז יש למקם את התמונות הפיזיות ב"כיסים" שקופים ייעודיים. האלבום הדיגיטלי יכול להיות בנוי בכל צורה שעולה בדעתכם, אבל גם הוא מבוסס על הקונספט של ספר/ חוברת/ אוגדן שהעיון בתמונות בו מתבצע על ידי דפדוף בין דפיו. יחד עם זאת, מאחר ומדובר באלבום שאותו בונים בצורה חופשית ובאמצעות תוכנות ייעודיות, אלבומים דיגיטליים יכולים להיות מעוצבים באינספור דוגמאות הרבה מעבר למבחר הדל הקיים באלבומים מסורתיים. לבסוף, אלבום דיגיטלי, מרגע שהוא מוכן ומעוצב עם כל התמונות בתוכו, ניתן להדפסה לכדי אלבום פיזי, שיכול להיות מודפס בתצורת ספר, חוברת או בתצורת אלבום תמונות מסורתי, רק שהתמונות כבר מוטמעות בתוכו.

איך בונים אלבום דיגיטלי?

ובכן, הדבר הראשון שעליכם להשלים בבניית אלבום דיגיטלי, הוא בחירת התמונות שאותן תרצו לשלב באלבום וזאת אולי המשימה המאתגרת ביותר בתהליך העיצוב של אלבומים דיגיטליים ואלבומי תמונות בכלל. העניין הוא שיש לכם על הטלפון, על המחשב, על הדיסק און קי, על חשבון הענן שלכם ועל אמצעי הגיבוי האחרים שלכם, כמות של אלפי תמונות אותן צילמתם בשנים הבודדות האחרונות וכעת אתם צריכים לעבור על כל אותן תמונות ולסנן מתוכן את התמונות החשובות באמת, המרגשות באמת. אבל לפני שאתם מתייאשים, ל-PIC יש כמה פתרונות טכנולוגיים שיוכלו לסייע לכם במשימה. הכלי הראשון הוא כלי לסינון תמונות כפולות, המאתר כפילויות באוסף התמונות שלכם (סצנות שצילמתם כמה וכמה פעמים עד שקיבלתם את התמונה המשולמת שלכם), ומסיר את כל הכפילויות תוך שהוא משאיר את התמונה החדה והברורה ביותר מכל סדרת כפילויות כזאת. אחרי השימוש בכלי זה, תוכלו לבצע סינון מהיר של כל התמונות הלא רלוונטיות כמו למשל תמונות של מסמכים שצילמתם כדי לשלוח לבנק, תמונות של פריטים שונים שרציתם לשתף עם החברים או בני המשפחה, צילומי מסך למיניהם וכדומה. בתום השלב הזה צפויה כמות התמונות שנותרה לכם להיות קטנה בלפחות 50% מהכמות המקורית.

כעת, אין לכם ברירה אלא לצלול אל תוך אוסף התמונות שלכם ולבחור מתוכו את כל התמונות שאתם רוצים לשלב באלבום. אז מצד אחד, אלבומים דיגיטליים יכולים להכיל כמות הרבה יותר גדולה של תמונות מאשר אלבומים מסורתיים. בעבר היה מספיק אלבום תמונות ל-50 תמונות עד 200 תמונות באלבומים הגדולים ביותר. אלבום דיגיטלי מאפשר לכם לשלב מאות רבות של תמונות ללא מגבלה של מספר התמונות בכל דף. אם תבחרו להדפיס את האלבום שלכם בתצורת ספר, תוכלו לשלב גם מעל 1000 תמונות באותו אלבום. ואולם מצד שני, אתם רוצים אלבום תמונות שבאמת מתמצת את הזיכרונות היפים ביותר שלכם ואת הרגעים המרגשים ביותר בחייכם. אין שום טעם לבנות אלבום תמונות אם האלבום הזה מוצף באינספור תמונות. זה מייגע, זה לא מרגש, זה לא מיוחד וזה בדיוק המקרה של "תפסת מרובה, לא תפסת". על כן, בתהליך בחירת התמונות, חשוב מאוד שתבחרו נכון ושתהיו "קמצנים" בבחירה שלכם. בחרו את התמונות שבאמת עושות לכם וואוו, תמונות שאתם מביטים בהן ומרגישים שמחה בלב, תמונות חיוביות, משמחות ומרגשות שמעלות בכם חיוך, והימנעו כמובן מתמונות שעלולות לבייש או להביך אתכם או כל אדם אחר קרוב אליכם.

הדפסה על קנבס

הדפסת אלבומים דיגיטליים

עוד לפני שתשלחו את האלבום שלכם להדפסה, כדאי לשבת קצת על העיצוב, למקם היטב את התמונות ולעשות את כל מה שצריך כדי להעניק לאלבום מראה מלבב ומזמין. זו יכולה להיות הדגה של צבעים מסוימים בתמונות מסוימות, הפיכת תמונות לשחור לבן או ספיה, הגדלה והקטנה של תמונות, שינוי זווית וכן הלאה. כמו כן, תוכלו להוסיף כיתובים, פרצופונים, כותרות, דמויות אנימציה ועוד שלל אלמנטים גרפיים שיעטרו את האלבום שלכם, אם כי חשוב לא להגזים ולא להפוך את האלבום שלכם למצועצע מדי.  לאחר שהאלבום שלכם מוכן, יש לכם למעשה קובץ דיגיטלי שאותו תוכלו לשלוח להדפסה. בתהליך ההדפסה יש להדפיס את הקובץ, לחתוך את הדפים בצורה מדויקת ולאגד אותם לכדי אלבום תמונות, ספר תמונות או חוברת תמונות ואת זה בדיוק עושה עבורכם חברת PIC באמצעות מערכות דפוס דיגיטליות תעשייתיות. למעשה, חברת PIC מספקת לכם את כל הכלים הדרושים לכם לצורך תכנון ועיצוב האלבום על גבי המחשב הביתי, כלים טכנולוגיים המיועדים לבניית אלבומים דיגיטליים שבסופו של תהליך יישארו אצלכם בתצורה דיגיטלית, שאותה תוכלו גם להוריד כאמור אל הדפוס.

הדפסת אלבומים דיגיטליים או הדפסת תמונות קנבס נשמעת כמו פרוצדורה סטנדרטית למדי, אלא שאם תבדקו היטב את השוק, תגלו שישנם פערי איכות ממשיים בין אלבומים המודפסים על ידי חברות שונות המספקות שירותים דומים. על איכות ההדפסה משפיעה בראש ובראשונה איכות מערכות הדפוס, אבל מעבר לכך גם מערכות המחשוב והרמה המקצועית בה הן מופעלות. בחברת PIC למשל, תוכלו ליהנות ממערכות מתקדמות המבצעות פיניש לאלבום שעיצבתם, מגבירות את חדות התמונות, מבצעות שיפור צבעים ומטייבות את הקובץ לקראת הדפסה. ההדפסה עצמה מבוצעת על ידי מערכות דפוס תעשייתי דיגיטלי של היצרניות הטובות בעולם, מה שמבטיח לכם אלבום תמונות מרהיב ביופיו, צבעוני, חי וחיוני, אותו תוכלו לשמור לעצמכם ולדורות הבאים, להעניק לחברים ולבני משפחה לכבוד אירוע מסוים או לכל מטרה אחרת שתראו לנכון. גם את האלבום הדיגיטלי תוכלו לשתף בקלות באמצעות האינטרנט, רשתות חברתיות, ווטסאפ, מייל או כל פלטפורמה דיגיטלית אחרת שמאפשרת שיתוף קבצים.

חברת PIC היא אחת החברות המובילות בישראל בתכנון, עיצוב והדפסה של אלבומים דיגיטליים ומציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות להדפיס את האלבום הדיגיטלי שלכם. לרשותכם עומד צוות מקצועי שלכם בתחום העיצוב הגרפי והצילום, שיסייע לכם בתהליכי התכנון של האלבום וכמובן יבטיח שהאלבום שלכם מודפס ברמת האיכות הגבוהה ביותר. חברת PIC מספקת לכם תבניות מוכנות מראש של אלבומים דיגיטליים לבחירתכם, ומאפשרת לכם גם להתחיל מדף חלק לחלוטין בו אתם מעצבים את האלבום שלכם מא' ועד ת'. הכלים הטכנולוגיים של PIC יבטיחו שהמשימה תהיה גם מהנה ומעניינת עבורכם וכבר במהלכה תוכלו ליהנות מאינספור רגעים של זיכרונות מתוקים ונוסטלגיה.

באנר pic
המדריך לקניית ספות שנפתחות למיטה

האם אתה מחפש למקסם את הפונקציונליות של חלל המגורים שלך? אל תחפש יותר מאשר ספות שנפתחות למיטה. רהיטים מגוונים אלה מציעים את הפתרון המושלם עבור דירות קטנות, חדרי אירוח, או כל חלל שבו אתה צריך אפשרות ישיבה נוחה שניתן להפוך בקלות למיטה. במדריך מקיף זה, נחקור את סוגי הספות השונים הנפתחות למיטות, את היתרונות שלהן וגורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע רכישה.